Elite Sirius Fighters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia

Go down 
2 posters
AuthorMessage
RedJin

RedJin


Number of posts : 2
Registration date : 2009-01-25

.
. .: GA

Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia Empty
PostSubject: Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia   Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia EmptyFri Mar 13, 2009 1:27 pm

Witam.
po angielsku nie chce mi sie produkowac więc piszę tutaj:)
Ostatnich kilka dni w zwiazku z zapaleniem płuc, spędzłem nie w pracy a na oblatywaniu nowych systemów....i jakie wnioski...nie wiem jak Wy, ale ja mam tylko jeden wniosek: PO JAKĄ CHOLERE TE SYSTEMY SA ROBIONE!!! wielkie, bez TL bez czegokolwiek co by rekompensowalo stracony czas!! na hel-1 straciłem 2dni, myśle sobie moze jakas planeta z wszystkimi shipami, jakis fajny wrak,ale nie. lipa.
Jeśli ja czegoś nie wiem i jest tam coś fajnego to prosze mnie oświecić.
pozdro Red
Back to top Go down
PL-SKY
Galactic Mercenary
PL-SKY


Number of posts : 18
Localisation : Poland
Registration date : 2008-12-31

.
. .: GEN

Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia Empty
PostSubject: Re: Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia   Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia EmptyFri Mar 13, 2009 9:14 pm

Faktycznie.Obecnie te systemy są dokładnie po... nic.Strail stworzył te systemy,bo są prawdziwie 3D i myślał,że to już wystarczy dla ludzi.Bez tradelane i z obecnym speed(jak wszedł mod to normalny speed był większy,ale Strail go zlikwidował,bo nie był kompatybilny ze starymi systemami) takie systemy nie mają sensu.W nowym modzie(który już miał być jakiś czas temu) Strail obiecał zagospodarować te systemy nowościami(podobno ma dołożyć 12 nowych statków,jakaś nowa broń i inny trade),ale pewnie wyjdzie jak zwykle.Jak chcesz odmiany Red ,to możesz odwiedzić BSG serwer.To drugi serw na którym lata ESF.Ciekawy mod ,ale mało ludzi.Nieoficjalnie ci powiem,ze będziemy się przenosić na jeszcze inny serwer,gdzie będzie co robić i z kim się postrzelać,ale jeszcze trzeba poczekać,aż nasze generalstwo opacuje wejście na ten serwer.Prace idą pełną parą...
Back to top Go down
 
Systemy "voidowskie" i ich sens istnienia
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Regler og "hjelpelinjer" for =ESF= forum

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elite Sirius Fighters :: ESF International Forums :: ESF Polska-
Jump to: